
Model EZ-100 Kimden Bombax Miner madencilik ethash Algoritma maksimum hashrate ile 15.5 GH/s güç tüketimi için 3100W.
| Günlük | Aylık | Yıllık | |
|---|---|---|---|
| Gelir | $ 9.12 | $ 277.51 | $ 3 330.18 |
| Elektrik | $ 2.98 | $ 90.58 | $ 1 086.98 |
| Kâr | $ 6.14 | $ 186.93 | $ 2 243.19 |
| Algoritma | Hashrate | Tüketim | Verimlilik | Kârlılık |
|---|---|---|---|---|
| EtHash | 15.5 GH/s±10% | 3100w±10% | 200.00j/GH | $ 6.14 |
| Üretici firma | Bombax Miner |
| Model | EZ-100 |
| Serbest Bırak | Jun 2024 |
| Boyut | 400 x 213 x 295mm |
| Ağırlık | 16400g |
| Gürültü seviyesi | 80dB |
| Hayran(lar) | 2 |
| Güç | 3100w |
| Gerilim | 200-285V |
| Arayüz | Ethernet |
| sıcaklık | 5 - 40 °C |
| Nem | 10 - 90 % |
Satıcı | Ülke | Teslimat | ROI | Opt. | Fiyat |
|---|---|---|---|---|---|
Birleşik Krallık | Stokta var | Asla | |||
Birleşik Devletler | Stokta var | Asla |